Mirë se vini në Jinhua Longtai Tools Co, Ltd

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

    about us
    about us
    about us
    about us

Jinhua Longtai Tools Co.,Ltd was established over 10 years,

we are a manufacturer and trader which specializes in

producing all kinds of measuring tools. We have our own factory whichis producing

of High-precision Levels,

Aluminium Levels, Laser Level, Torpedo Levels, Square, Square Rulers, Support Rod, Chalk line etc.

LAJME

news aside

Why Choose Longtai Tools?

Company Kultura

Produkte profesionale fokus në cilësinë

Ne kemi një ambient të sigurt dhe të shëndetshëm të punës dhe fuqizimin dhe zhvillimin e punonjësve tanë. Zhvilluar së bashku me klientët për të arritur të fitojë të fitojë.

Advantage Company

Pas shumë vitesh të akumulimit, ne kemi akumuluar një pasuri të përvojës dhe ekspertizës në matjen e mjeteve.

Të gjitha prodhimet tona janë të projektimit private dhe myk, stile të ndryshme, shumë dizajn të ndryshme për tuaj  të zgjedhur.

Cilësi të lartë dhe çmimeve konkurruese.

Service Company

Çdo problem i vogël ndodh do të zgjidhet në kohën më të shpejtë.

Produktet janë përpunuar me kujdes dhe pikërisht me kontroll të rreptë të cilësisë.

Lista Specifikimet dhe pako është në dispozicion sipas kërkesës tuaj dhe në kohë të dërgesave.

Good-luck of beginning
Happy Chinese Lunar New Year 2022! We ...
We can make it!

We can make it!

Our company has started work on 15th Feb ...
Fight the epidemic. We’re here!
In the face of some rumors and disinforma...